Προσφερόμενα μαθήματα ΣΘΕΤΕ ακαδ. έτους 2021-22 χειμερινού εξαμήνου (έναρξη μαθημάτων 4/10/21)

Σεπ 22, 2021

Κωδ.μαθ.Τίτλος μαθήματοςΚατηγορία ΠΠΔΕΔιδάσκων
ΣΘΤΕ201Ψυχολογία του εφήβουΒΠρατικάκη Α.
ΣΘΤΕ207Σχολική ένταξη μαθητών με ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκεςΒΣπανάκη Ε.
ΣΘΤΕ206Διδασκαλία και αξιολόγηση μαθητών με μαθησιακές δυσκολίες και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκεςΑΣπανάκη Ε.
ΣΘΤΕ211    Φυσικές Επιστήμες, Τεχνολογία, Μηχανική και Μαθηματικά (STEM) στη Εκπαίδευση *Γ1Δημήτρης Σταύρου ΠΤΔΕ
ΣΘΤΕ210    Τεχνολογίες πληροφορίας και επικοινωνιών στην εκπαίδευση για τη βιώσιμη ανάπτυξη  ΒΚλεισαρχάκης Μ.
ΣΘΤΕ203Πρακτική της ΔιδακτικήςΓ2Χανιωτάκης Ν. Χατζηδάκης Γ.
ΣΘΤΕ204Θεμελιώδη ζητήματα παιδαγωγικής επιστήμηςΑΠρατικάκη Α.
ΕΤΥ-205Καινοτομία, Επιχειρηματικότητα και Διανοητική ΙδιοκτησίαΔεν ανήκει στο ΠΠΔΕΔιδάσκων θα Ανακοινωθεί από το ΤΕΤΥ (από 7ο εξάμηνο και μετά)
ΕΤΥ-209Καινοτομία και Νεοφυής ΕπιχειρηματικότηταΔεν ανήκει στο ΠΠΔΕΔιδάσκων θα ανακοινωθεί από το ΤΕΤΥ (από 7ο εξάμηνο φοίτησης και μετά)